22. 8.
2017

PREVENCE CIVILIZAČNÍCH CHOROB V. (STERILITA)
Odborný seminář PREVENCE CIVILIZAČNÍCH CHOROB V. (STERILITA) dne 4. 10. 2017. Pozvánka

21. 8.

Radiodiagnostika bez čekání
Radiodiagnostika bez čekání. Příloha

24. 6.

Příspěvek 200 Kč na vyšetření v rámci projektu ŽENY ŽENÁM 2017
Vážené klientky, tak jako každý rok se i letos všechny naše mammacentra (Mammacentrum Zelený pruh a Vysočany, Centrum pro nemoci prsu i Mamární screening Benešov) účastní projektu Ženy ženám. Tato akce opět probíhá za podpory společnosti AVON Cosmetics ve spolupráci s Aliancí žen s rakovinou prsu, a to v období 15. 8. - 30. 11. 2017.

15. 3.

Sháníte v Praze zubaře? Ve Vysočanech pro vás otevíráme nové zubní oddělení
Péče o zuby pro celou rodinu na jednom místě, stejně tak všechny odbornosti a zákroky.

2. 3.
2017

Zapojte se do klinické studie a získejte IVF cyklus zdarma! Časově omezená nabídka!
Nabízíme časově omezenou možnost absolvovat IVF cyklus zdarma.

1. 3.
2017

Novinka pro snadnější život diabetiků - kontinuální monitorace glukózy
Vyšetření na špičkovém přístroji Ipro2 na poliklinice Budějovická.

25. 1.
2017

Nové pracoviště mamárního screeningu v BENEŠOVĚ
Již nemusíte jezdit do Prahy, ale máte možnost navštívit nové diagnostické centrum pro onemocnění prsu, které se nachází v Benešově na Masarykově náměstí 4, 256 01.

28. 4.

Skupina PRONATAL se stává součástí skupiny MEDICON
Skupina PRONATAL, která patří mezi lídry v oblasti diagnostiky a léčby poruch plodnosti včetně mimotělního oplodnění a která byla prvním akreditovaným pracovištěm v daném segmentu v Evropě, se stává součástí skupiny MEDICON.

18. 4.

14. Evropská konference o epilepsii a společnosti, Praha (15. - 16. září 2016)
Dovolujeme si Vás pozvat na 14. Evropskou konferenci o epilepsii a společnosti, která se letos koná v Kongresovém centru Praha od 15. do 16. září 2016. Konference si dává za cíl informovat lidi s epilepsií a jejich rodiny, stejně jako každého, kdo se o epilepsii zajímá, o pokroku týkajícím se léčby epilepsie a možnostech pomoci.

28. 1.

Mezinárodní den epilepsie - 13. února 2017
Epilepsie – nemoc opředená řadou mýtů, pověr a předsudků, se kterou se jen v České republice potýká více jak 70 000 obyvatel. Řada z nich se po vyslovení této lékařské diagnózy musí vyrovnat nejen s různými úskalími, které život s epilepsií přináší, ale i se stigmatizací v očích veřejnosti.

20. 10.

Nutriční poradna INCARE
Na semináři SYNDROM DIABETICKÉ NOHY dne 13.10.2015 jsme Vám představili novou službu, Nutriční poradnu INCARE, kterou nabízíme v rámci Polikliniky Budějovická.

• Medicon - logo
  • CLINICUM - logo
  • Mammacentrum - logo
  • Onkocentrum - logo